JORCON s.r.o.

JORCON s.r.o.

Kompletní dodávky veřejných, neveřejných, areálových – podnikových čerpacích stanic pohonných hmot (ČS PHM). Do roku 2017 jsme zpracovali nebo zajistili projektovou dokumentaci, stavební povolení, kompletní ČS PHM na klíč nebo jen určité části ČS pro více než …

Energetikaprukazy.cz

Zpracováváme průkazy energetické náročnosti budov PENB, energetické audity, energetické posudky, tepelné ztráty a potřeby tepla, dokumentaci pro dotace IROP, Nová zelená úsporám a další. Více informací na našem webu.

15 kmOlomouc - Nová Ulice, Okružní 1286/11 + pobočka

OTEVŘENO (nonstop)

Signal Projekt, s.r.o.

Zabýváme se projektovou činností ve výstavbě, projektování elektrických zařízení a nabízíme vzdělávání v oboru zabezpečovací a sdělovací techniky. Organizujeme školení, vzdělávací a rekvalifikační kurzy.

MULTINET, s.r.o.

Projekce slaboproudých rozvodů a telekomunikačních sítí.

Jindřich Šedý

Nabízím tyto práce: geometrický plán, vytyčení pozemku, rozdělení pozemku, vytyčení stavby, zaměření stavby, zaměření sítí, věcné břemeno.

OTEVŘENO (nonstop)

Radim Sádlík

Stavba rodinných domů. Provádíme drobné stavební práce. Zateplovaní RD nejen z programu zelená úsporám. pokládka kanalizaci, rekonstrukce bytových jader, zpevněné plochy, okrasné zídky, plotový program (betonové i drátěné ploty).

BEST, a.s.

Největší český výrobce betonových stavebních prvků pro venkovní a zahradní architekturu. Specializujeme se na výrobu a prodej zámkové dlažby a dalších betonových stavebních i okrasných prvků. Nabízíme poradenství a zajistíme pro Vás dovoz a složení materiálu. …

ZAVŘENO (Otevírá v Po 06:00)

IMOS Brno, a.s.

Firma se zabývá pozemním stavitelstvím, vodohospodářskými a ekologickými stavbami a projektovou činností.

LP Plan

Jsme projekční firma, zabývající se projekcí pozemních staveb. Zejména návrhy novostaveb, rekonstrukcí a stavebních úprav. V rámci projekční činnosti zhotovujeme projekty ve všech stupních.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 07:00)

Ing. Josef Vašulka

Ing. Josef Vašulka

Nabízím stavební dozor, oceňování nemovitostí, servis v oblasti převodu nemovitostí, průkazy energetické náročnosti budov a kontrolu cen staveb. Zajistím posouzení kvality stavebních prací a stavebních závad a nedostatků.

50 kmKyjov - Nětčice, Vinohrady 2545/15

OTEVŘENO (nonstop)

KSS SEIDL, spol. s r.o.

KSS SEIDL, spol. s r.o.

Nabídka projektové dokumentace nosných konstrukcí pomocí 3D modelů.

Realitní kancelář FINEXA

Nabízíme kompletní realitní služby a správy nemovitostí v Brně a okolí. Specializujeme se na prodej a pronájem nemovitostí. Zajišťujeme také průkazy energetické náročnosti budov.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)