Schütz Catering s.r.o.

Schütz Catering s.r.o.

Jsme společnost SCHÜTZ CATERING, s.r.o. specializující se na závodní stravování v okolí Sloupu, Blanska a Vyškova. Chceme, abyste si vychutnali výborné jídlo, aniž byste museli opustit pohodlí Vašeho domova nebo pracoviště.

27 kmSloup 221

Gastro expert Zelený

Nabídka teplých i studených jídel a alkoholických i nealkoholických nápojů.

ZAVŘENO (Otevírá v Út 09:00)

PLAN B

Provozujeme restauraci s nabídkou teplých a studených jídel. Nabízíme denní menu, teplé nápoje, kávu a míchané drinky. Specializujeme se na steaky. Možnost připojení k WiFi. Služby:Wi-Fi, Nekuřácký prostor.

ZAVŘENO (Otevírá v Út 11:00)

Restaurace Šnyt Mikulda

Lobkowiczká restaurace Šnyt Mikulda Vám nabídne širokou nabídku Lobkowiczkých speciálů, můžete se těšit na nový jídelní lístek s českou kuchyní, specialitami šéfkuchařů a další dobroty k pivečku.

ZAVŘENO (Otevírá v Út 10:30)

Pizzeria Venezia

Provoz pizzerie. Nabízíme pokrmy nejen tradiční italské kuchyně. Vybrat si můžete z pestré nabídky předkrmů, přes obvyklé druhy pizzy až k minutkám, salátům a zákuskům.

OTEVŘENO (Zavírá v 22:30)

Restaurace Na Špici

Nabízíme minutky, hotovky včetně alkoholických a nealkoholických nápojů. Možnost pořádání rodinných akcí a sledování sporotvních přenosů.

37 kmBučovice, Mírová 206 +

ZAVŘENO (Otevírá v Út 08:00)

Zámecká restaurace Austerlitz

Restaurace se zámeckou kuchyní nabízí bohatý výběr nejrůznějších specialit. Naprostým skvostem Černé kuchyně je ručně kovaný gril. Pořádání svateb, rautů a firemních akcí.

Restaurace Malina

Nekuřácká restaurace s nabídkou snídaní, poledních menu, pizz a steaků.

Ogarova pizza

Rozvoz pizzy, burgerů, dále nabízíme stripsy, čínské nudle, halušky, špecle, nealkoholické nápoje, pivo, dezerty a zmrzliny.

OTEVŘENO (Zavírá v 22:00)