Všichni touží po čistých ulicích

Čistota a pěkná úprava veřejných prostor a komunikací je jedním z hlavních požadavků dnešní doby a častým přáním drtivé většiny obyvatel. Efektivní a rychlý úklid veřejných prostranství je zároveň dnes již nemyslitelný bez využití speciálních úklidových aut. Současná komunální vozidla mají navíc neskutečně širokou škálu využití díky své multifunkčnosti – na jeden typ vozidla je možné nasadit nejrůznější nástavby podle aktuální potřeby.

Naše společnost MINAM Servis a.s. se zabývá prodejem a servisem komunálních vozidel pro úklid a čištění. Nabízíme především osvědčené značky Multicar a Piaggio. Můžete u nás rovněž vybírat z více než 80 druhů nástaveb pro letní a zimní úklid silnic, chodníků a pěších zón, ale také pro údržbu městské zeleně. Mezi speciálními nástavbami tak najdete například několik typů sněhových radlic, zametače a mycí agregáty, nakládací zařízení, sekačky a štěpkovače, vysavače listí, ale také soupravu pro kompletní opravu vozovek, chodníků, cyklostezek a podobně.

Kromě prodeje komunálních vozidel a náhradních dílů se zabýváme také údržbou a servisem. Ty jsou nezbytné pro zajištění maximální životnosti a funkčnosti úklidového auta. Staráme se proto u našich klientů o záruční i pozáruční servis. Telefonické konzultace či osobní návštěva našeho odborného technika přímo u Vás jsou samozřejmostí. V případě potřeby zajistíme také odvoz Vašeho vozidla až do servisního střediska MINAM.

Navštivte prodejnu MINAM v Držovicích u Prostějova a vyberte si to pravé komunální vozidlo pro Vaše potřeby. Uvidíte, že díky našim vozidlům budou lidé chodit po ulicích už jen s úsměvem na tváři.

Strategie blackjacku pro zlepšení vaší hry

Pokud se chcete přidat k milionům lidí, kteří již hrají Blackjack online, ale obáváte se, že vaše dovednosti nejsou na stejné úrovni, proč se nechytit některých užitečných strategií?

Vznik fotbalu a historické souvislosti

Nejpopulárnějším týmovým sportem na světě je fotbal.

Zbavenie sa parazitov na vlastnú päsť: základy

Konzultácia s lekárom je vždy skvelý nápad.