Tisková zpráva

Přidat / editovat záznam

Oblečení na motorku: Styl i ochrana

Existuje spousta různých životních stylů. Jedním z nejvýraznějších a na první pohled lehce rozeznatelných je bezpochyby motorkářství. Subkultura motorkářů je velmi rozmanitá. Ti, na nichž jde jejich hobby znát obvykle i „v civilu“, jsou nejčastěji příznivci klasických motocyklů typu cruiser a chopper.

Stejně jako pro zástupce jiných subkultur je i pro motorkáře důležitým vyjádřením jejich osobnosti a životního stylu kromě patřičné motorky právě oblečení a doplňky. Nejčastěji tyto majitele masivních motorek vídáme v tmavých barvách, zejména v černé, s výraznými potisky nejrůznějších motivů.

Pokud jde o materiály, jednoznačně vítězí kvalitní kůže. Speciální kožené oblečení je nejen stylové, ale především poskytuje svému nositeli ochranu. Najít pro sebe tu pravou „druhou kůži“ ale může být pro motorkáře oříšek. Není vždy jednoduché narazit na padnoucí, pohodlné kožené oblečení podle svých představ, navíc za dostupné ceny.

Toto vše však lze najít pěkně pohromadě, a to dokonce v české výrobě a kvalitě. Milovníci silných motorek mohou vybírat ze širokého sortimentu českých motorkářských oděvů a doplňků z hovězí usně. Toto vysoce kvalitní oblečení je povrchově upraveno proti nepřízni počasí a samozřejmě i pro případný oděr a splňuje normy Evropské unie. Problémem dále není individuální úprava nabízených modelů, jak co se týče velikosti, tak i designu.

Sezona motorek se blíží, vstupte do ní s prvotřídní výbavou od českého výrobce Bikers Mode.